Останнi новини

ЛІКУВАННЯ МІОМИ МАТКИ БЕЗ РОЗРІЗУ

Фіброміома матки - доброякісна пухлина, що складається з м'язових і фіброзних тканин. Розвиток, зростання, а також регрес (зменшення) міоми багато в чому залежить від гормонального фону жінки.

❇️ Тому досить часто фіброміоми вимагають динамічного спостереження.
❇️ Якщо ж міомний вузол (вузли) активно ростуть, викликають біль і дискомфорт у пацієнтки, тривалі болючі місячні - пацієнтці рекомендується оперативне лікування.

❗️На сьогодні виділяють 3 основних види оперативних втручання при фіброміомі матки: викорінення матки (повне видалення матки) після чого жінка вже не зможе завагітніти, міомектомія (хірургічне видалення міомного вузла) і емболізація маткових артерій.

🎯Емболізація маткових артерій (ЕМА) - сучасна ефективна альтернатива хірургічному лікуванню при фіброміомі матки. Дана процедура полягає в закритті судин, що живлять вузол (вузли) спеціальними частинками - емболами без РОЗТИНУ І НАРКОЗА!

✅ Вся процедура проводиться без наркозу через прокол на руці або нозі.
✅ Середній час проведення емболізації - менше ніж годину.
✅ Уже через день пацієнтка виписується додому.
✅ Емболізація маткових артерій дозволяє ЗБЕРЕГТИ матки!
! ️В Обласному Центрі кардіо і рентгенваскулярної хірургії дана процедура рутинно виконується на сучасному обладнанні експертного класу, з використанням європейських і американських витратних матеріалів.

⚕️Отримати консультацію з приводу даного методу лікування, ви можете за телефоном:
📞 + 38 (095) 195-54-55

Made on
Tilda