Останнi новини

ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ РАКУ БЕЗ РОЗТИНУ, ЧЕРЕЗ прокол

Вперше в Донецькій області були проведені операції по радіочастотної абляції новоутворень!


Радіочастотна абляція (РЧА) - методика, що становить собою пряме руйнування пухлинних тканин шляхом впливу радіочастотного випромінювання.

Процедура проходить через прокол шкіри, без розрізу! Лікар через прокол вводить в уражену ділянку електрод, на кінчику якого створюється електричне поле, що нагріває тканини навколо активної зони електрода і викликає їх повну «смерть» (некроз).


В Обласному Центрі кардіо і рентгенваскулярної хірургії м Краматорськ, були проведені операції по радіочастотної абляції пухлин легенів і печінки !!

Дані операції проводились спільно з малоінвазивних хірургом, Членом асоціації мініінвазивних хірургів і Європейської асоціації ендоскопічної хірургії, Баринова Ігорем Володимировичем, обласна клінічна лікарня ім. Мечникова м. Дніпро


Пацієнти вже на наступний день були виписані додому


Дані операції проводилися в умовах гібридної рентгенопераціонной з можливістю проведення ангіографії та емболізації судин для, командою з інтервенційного радіолога, судинного хірурга.


Дана методика, за часту служить одним з етапів лікування - ендоваскулярної селективної хіміоеблізаціей + РЧА.


Можливість проведення Мірча залежить від типу і розміру пухлин, їх кількості та розташування, тяжкості захворювання і вашого загального стану здоров'я.

Зараз радіочастотна абляція широко застосовується при первинних і метастатичних ураженнях:

- Печінки

- Легких

- Нирок

- Щитовидної залози


Отримати інформацію з приводу проведення даної процедури, а також записатися на консультацію Ви можете за телефоном:

+38 (095) 195-54-55; Пн-Пт 08.00-16.00

Made on
Tilda